Jak kajaki to tylko VISTA!

Na rynku dostępne są różne rodzaje kajaków. Początkującemu kajakarzowi bardzo trudno ocenić jakość kajaków, które oferują wypożyczalnie sprzętu turystycznego.
W przypadku spływów jednodniowych kajakarze nie odczuwają różnicy w jakości kajaków. Natomiast w przypadku spływów kilkudniowych jakość kajaka ma ogromne znaczenie.

Spływy kajakowe Wieprza

Dlatego też gorąco polecamy kajaki VISTA, które są niezwykle wytrzymałe oraz wygodne podczas spływów. Są to kajaki polietylenowe dwuosobowe , które posiadają otwarty, obszerny kokpit. Dodatkowo kajaki te są bardzo pakowne, co ma znaczenie przy dłuższych wyprawach.

Spływy kajakowe Wieprza

Jedną z największych zalet tych kajaków są wytrzymałe, usztywnione siedzenia, które wyścielone są miękkimi nakładkami neoprenowymi ze składanymi oparciami. To właśnie te siedzenia w porównaniu do innych kajaków zapewniają niesamowity komfort podczas spływów.

Spływy kajakowe Wieprza

Dodatkowo ceniona jest niska waga tych kajaków oraz wmontowane rączki w kajaku ułatwiają transport kajaków podczas przenosek, które niejednokrotnie zdarzają się na trasach spływu.

Spływy kajakowe Wieprza

Kajaki VISTA mają możliwość dołączenia dostawki (siedziska), które stanowi dodatkowe siedzenie dla dziecka. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziny, która chce zabrać na spływ kajakowy swoje najmłodsze pociechy.

Ponadto dzięki dużej zwrotności kajaków VISTA bez problemu spłynie nim również kajakarz w pojedynkę.

Wybierając kajaki VISTA na spływ kajakowy z pewnością będą Państwo zadowoleni z ich użytkowania podczas spływu!